Середа, 26.01.2022, 18:10
Вітаю Вас Гість | RSS

     

     


  Прилуцький фаховий медичний коледж

Меню
УОЗ ЧОДА
МОЗ
МОН
Block title
Block title
Block title
Меню сайту

Подвійний диплом

Відкрито набір на навчання за програмою польсько – українського Проекту  «Подвійний диплом!»

Проект « Подвійний диплом» - це унікальна освітня пропозиція, яка дає можливість студентам українських медичних коледжів і училищ отримати диплом державного зразка Республіки Польща, поєднуючи вітчизняну освіту з навчанням на базі європейського ( а саме польського) медичного навчального закладу. Окрім інших переваг, такі дипломи мають позначку «Europass», що дозволяє їх власникам гарантовано працевлаштуватись на території країн Євросоюзу.

Учасники Проекту проходять комплексну підготовку і, разом з польською мовою, опановують на необхідному рівні  англійську медичну мову з метою працевлаштування за медичною спеціальністю в Німеччині, Швейцарії, Австрії чи Данії.

Цей Проект винятковий в сфері медичної освіти , єдиний в своєму роді, створений спеціалістами Фундації Розвитку Медицини і Освіти Євромед спеціально для молодших медичних спеціалістів України.

Також Проект зацікавить студентів, які планують отримання вищої медичної освіти і майбутнього визнання диплому (нострифікації)  на території Євросоюзу. Участь в Проекті дає можливість таким спеціалістам працевлаштуватись в період обов’язкового післядипломного стажування, тим самим забезпечуючи себе фінансово в період його проведення.

 

Студенти Прилуцького медичного коледжу Чернігівської обласної ради разом з викладачем Валентиною Гончаровою у складі групи студентів і викладачів медичних коледжів Чернігівської області з 13 січня по 22 січня 2020 року пройшли безкоштовне стажування у Медичному центрі «Лікарня ім. Святого Іоанна Павла ІІ»  м. Познань (Польща), організованому і проведеному в рамках співпраці з фондом «Pro Progress Ukraine» та на запрошення президент лікарні Леслава Ленартовича.

 

 Це ще одна форма співпраці між нашими закладами, яка дозволяє студентам різних курсів вивчити пропозиції польської сторони щодо навчання і працевлаштування.

 

  

 

 

Щодня стажисти ознайомлювалися з  різними відділеннями лікарні, особливостями роботи персоналу цих відділень, медичним обладнанням і сучасною апаратурою для проведення обстеження та лікування, мали змогу удосконалювати набуті знання з догляду за хворими.

 
   

 

Цікавою і пізнавальною стала зустріч українських студентів і викладачів з директором і співробітниками Вищої школи педагогіки і управління ім. Мешко І в Познані, які розповіли про навчання польських і українських студентів в університеті, провели екскурсії лекційними аудиторіями і кабінетами для відпрацювання практичних навичок, де майбутні медичні працівники опановують науку і виробляють навички подальшої професійної діяльності, медсестринської етики і деонтології.

Насиченою виявилася і культурно-розважальна програма для стажистів. Захоплюючі екскурсії до Національно-історичного музею, історичних пам’яток міста, вечірні прогулянки Старим Містом і Літнім садом подарували позитивні емоції і чудові враження. Варто зазначити, що всі витрати, пов’язані з переїздом та проживанням студентів і викладачів, взяла на себе польська сторона. 

 
 

Щирою радістю і теплом супроводжувалася зустріч студентів з випускниками Прилуцького медичного коледжу, які вже навчаються в Польщі та працюють у Медичному центрі (за керівництва Л.Леронтовича). Бо така співпраця триває чотири роки поспіль.   

Всі учасники поїздки переповнені позитивними емоціями. Раді за наших випускників, які достойно представили коледж, демонструючи гарні знання і вміння. Нинішня поїздка – ще одна сходинка до реалізації можливостей випускників Прилуцького медичного коледжу. 

 

Примітка: для отримання більш детальної інформації і подачі документів для участі в Проекті « Подвійний Диплом» можна звертатисядо адміністраціі коледжу або написати на електронну адресу v.bahrii@evromed.pl чи зателефонувати фахівцю Проекту 0505575409