Середа, 26.01.2022, 16:51
Вітаю Вас Гість | RSS

     

     


  Прилуцький фаховий медичний коледж

Меню
УОЗ ЧОДА
МОЗ
МОН
Block title
Block title
Block title
Меню сайту

Діяльність

У Прилуцькому медичному коледжі відбулася зустріч з фахівцем Прилуцького МРВ філії ДУ "Центр пробації" в Чернігівській області Бойченком О.М., який є представником кіноклубу "Донудейс". Студенти переглянули фільм про права дитини, після якого відбулося його обговорення.

 

Маленьке свято для особливих гостей від студентів Прилуцького медичного училища!

 


Студенти медичного училища в пологовому будинку!

 


Конкурс надання першої медичної допомоги!

  

Вітаємо вступників із здачею другого екзамену. Наша дружня родина зростає!


Випускний вечір Прилуцького медичного училища 2018р.

      

Державний екзамен в Прилуцькому медичному училищі!

 

 

 


Учасниками велопробігу присвяченому дню молоді стали викладачі та студенти нашого закладу!

 

Миколин ярмарок 2018!!!


День вишиванки 2018!

 

 

25-27 квітня в м. Київ пройшов ІХ Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації». Викладачі училища слідкують за впровадженням сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я. Участь взяли Котляр Т.І., Чернюк Л.А., Дробот Н.В., Гончарова В.П.


Навіть у травневі свята колектив нашого училища активно працює. 1 травня викладачі та студенти нашого закладу провели товариську футбольну зустріч з жителями села Сухополова, під час якої панували дружні відносини та бажання перемогти обох команд. 


Перспективи працевлаштування молодих спеціалістів. Зустріч студентів медучилища з роботодавцями!

 

11 квітня проведений День зустрічі роботодавців та випускників Прилуцького медичного училища 2018 року. Головні лікарі ЦМЛ, ЦРЛ та ЦПМСД, їх заступники з лікувальної роботи південних районів Чернігівської області презентували підпорядковані їм заклади, поінформували про потребу в молодших спеціалістах з медичною освітою. А також почули у свою адресу слова вдячності від директора училища Котляр Т.І., зав.практичним навчанням Білодід Н.В. та зав.відліленням "Лікувальна справа" Чернюка А.П. про якісну підготовку студентів училища на базах практики Прилуцького медичного училища.

 


До Прилуцького медичного училища  завітали колеги з Київського міжнародного університету та  Харківського національного  фармацевтичного університету.  Провели бесіду зі студентами ,  які мають бажання навчатись у них після закінчення медичного училища. Між нашими закладами підписана угода,  що студенти можуть  вступити на навчання  на основі нашого диплому без ЗНО відразу на 2 курс. Студенти,  які зацікавилися пропозицією написали профільні тести.

  


Зустріч з координатором Pro Progress Ukraine  Мариною Скрипко.  В ході зустрічі  було  запропоновано навчання для випускників  та подальше  працевлаштування  в клініках міста Познань (Польща).


 

21.03.2018 року на базі Прилуцького медичного училища відбулося  чергове засідання «Школи сприяння здоров’ю». Тематика заняття «Туберкульоз», «Щеплення. Міфи та реальність» де викладачі училища – Чернюк А.П. та Онищенко Т.Е. обговорили з присутніми актуальні проблеми щодо даної тематики.     

17.03.2018 в нашому закладі відбулися батьківські збори! З вступним словом для батьків виступила директор нашого закладу Котляр Т.І., також для батьків свої таланти продемонстрували наші студенти та з лекцією про туберкульоз виступив завідуючий відділенням лікувальна справа Чернюк А.П.


 

За підтримки обласного депутата від ВО «Батьківщина» Віти Солоревої та на запрошення народного  депутата України VI, VII і VIII скликань (фракція ВО «Батьківщина») Члена Політичної Ради ВО «Батьківщина» Валерія Дубіля для студентів Прилуцького медичного училища була організована екскурсія до Верховної Ради України з метою формування у студентської молоді  високої національно-патріотичної свідомості, активної життєвої позиції, почуття відданості своїй державі.

Адміністрація училища та студентська молодь щиро вдячні за проведену екскурсію.

 


 

На базі Прилуцького медичного училища розпочала роботу «Школа сприяння здоров’ю». Наша мета – проведення лекційно-практичних занять, тренінгів по формуванню медичної грамотності населення. Запрошуємо до співпраці навчальні заклади, громадські організації та всіх бажаючих.
Координатор проекту Т.І. Котляр

Довідки за телефоном 3-40-76

 


22 лютого 2018 року в місті Чернігів відбулася зустріч з президентом медичного центру НСР міста Познань Леславом Ленартовичем та Томашем Крушинським та з координатором фонду "Pro Progress" Мариною Скрипко. Говорили про подальшу співпрацю, навчання та працевлаштування випускників Прилуцького медичного училища. Навчання триватиме три роки.

 

 

21 лютого 2018 року в Прилуцькому медичному училищі пройшло відзначення Міжнародного дня рідної мови, в рамках якого було проведено "диктант єдності" та конкурс знавців рідної мови серед студентів перших курсів.

 

 

Студенти Прилуцького медичного училища вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні як в своєму училищі, так і на загальноміських вшануваннях.!!!


У день святого Валентина в Прилуцькому медичному училищі було проведено конкурс кабінетів та чудовий концерт, який подарував масу емоцій всім присутнім!


До Всесвітнього дня боротьби з раком, який щорічно проходить 4 лютого, в Прилуцькому медичному училищі відбулася конференція на тему: "Я зможу! Ми - зможемо!" Також викладачі училища приєдналися до акції пожертви на  нову апаратуру для обласного онкологічного диспансеру та перерахували одноденну заробітну плату на їхній рахунок.  


29 січня у Крутах відбулось вшанування пам'яті героїв Крут


Виховна година присвячена 100-річчю бою під Крутами. Група СС-11, керівник групи: Кравченко Євгеній Миколайович.


Перші дні профорієнтаційної роботи Прилуцького медичного училища!


Наукова конференція Приуцького медичного училища!!!

 

 


 Комплексний кваліфікаційний іспит в Прилуцькому медичному училищі

 

31 травня - День проти тютюнопаління! Студенти Прилуцького медичного училища обмінюють сигарети на цукерки!


Урок видатних особистостей

(М.Костомаров)

В гостях  у майбутніх медиків в Медучилищі

старший науковий співробітник

Прилуцького краєзнавчого музею Біленко І.В.


19 травня 2017р.

«Реабілітовані історією»

Краєзнавча година в музею


Прилуцьке медичне училище учасники Миколиного ярмарку 2017 року!

 

До Всесвітнього Дня Здоров'я в Прилуцькому медичному училищі був проведений захід на тему:

«Депресія - поговоримо зі мною»

Була проведена:

 

  • презентація
  • анкетування
  • бесіди в групах


9 березня студентська молодь училища приєдналися до всеукраїнського святкування 203-річчя від дня народження генія українського народу Т.Г.Шевченка. Презентація та фільм ознайомили з основними подіями в житті та творчості поета. Студенти читали улюблені вірші, інсценували уривки з творів, підготували плакати присвячені Т.Г.Шевченку. Оздоби додали пісні, виконані акапельно викладачем терапії Чернюком А.П. Викладач української літератури Нестеренко А.В. наголосила, що Шевченкова поезія і зараз залишається могутнім чинником українського літературного процесу. Викладач української мови Шуліка О.І. додала, що Шевченко завершив процес формування літературної української мови, розпочатий ще його попередниками (Котляревський, Квітка-Основ'яненко та ін.), здійснивши її синтез з живою народною мовою і збагативши виражальні можливості українського художнього слова.

 

 


Текст: Найбільш читаюча група - ЛС 11. Активно відвідують міську бібліотеку ім.Л.Забашти, готують та проводять багато позааудиторних заходів в навчальному закладі!


У лютому 2017 року в медичному училищі проводився місячник дисциплін природничо-наукової підготовки.

В рамках місячника проводилися цікаві заходи:

  1. Позааудиторний захід екологічного спрямування: «Екологія і наше життя».

  1. Турнір знавців дисциплін природничо-наукової підготовки між студентами 21 та 22 ЛС.

 


Студентська молодь відвідала 27 лютого ХVІІІ Міжнародну фотовиставку «День-2016», організовану газетою «День».На світлинах – люди, які формують сучасне обличчя України: героїчні воїни АТО, патріотична молодь, світлини Майдану, діти. Емоції аж зашкалюють! Всі відвідувачі були одностайні у висловленні вражень: «Зачепило до останньої клітини тіла!». Під час фотовиставки студенти змогли проголосувати за світлину, яка найбільше їх вразила. За підсумками глядацького голосування будуть обрані переможці від м.Прилуки.

Благодійна організація «Фонд сприяння ініціативам газети «День» також вручила книги з серії «Бібліотека газети «День» для поповнення бібліотечного фонду медичного училища.


До 130-річниці від дня народження Леся Курбаса відбувся позааудиторний захід «Незгасна зірка Леся Курбаса». Формат «вітальні» сприяв більш повному розкриттю внеску видатного українського режисера, актора-драматурга у світове та вітчизняне театральне мистецтво. Подвиг Леся Курбаса – у створенні українського національного театру, який оголосив курс на “реформу людини”, сміливо поєднуючи на сцені елементи кіно, фото і музику.

 

 

 


25 лютого ми святкували Масляну разом з прилучанами. Смаколиків наготували студенти різноманіття: і традиційні вареники, і сонячні млинці з вишнями та маком, м’ясом та сиром, пиріжки та пампухи. Пригощалися самі та пригощали друзів, дарували свято людям старшого віку і маленьким діточкам. Молодь водила хороводи, приймала участь у веселих конкурсах, які проводилися на міській площі.

Масляну святкували,
Люту зиму проводжали.
Були танці, були співи Та й млинці усім на диво!


 

22 лютого до випускників 2017 року завітали викладачі природничо-географічного факультету Ніжинського державного університету ім.М.В.Гоголя. Перевагою даного ВНЗ ІІІ-ІV р.а. є можливість після закінчення училища вступати на місця державного бюджету відразу на  2 курс, отримати ОКР «бакалавр» та «магістр». Презентація та буклети допоможуть випускникам детально ознайомитися з правилами прийому, відвідати день відкритих дверей та зробити свій вибір.

 

15 лютого воїни-інтернаціоналісти України відзначають вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Через афганську війну (1979-1989 рр.) пройшло понад 160 тисяч осіб, призваних до лав Радянської армії з України. За ініціативи голови студради Ковальчук Ю. та студентки ЛС 31 Кудлай Я. були проведені інформаційні години «Біль і подвиг Афганістану 1979-1989 рр.» Студентська молодь вшановувала  учасників афганської війни, які проживають у м.Прилуки, згадала випускників Прилуцького медичного училища, які пройшли через гонило жорстокої війни, провели паралель з сьогоденням. Молодь України пам’ятає трагічні сторінки історії та шанує своїх Героїв.


13 лютого студенти прийняли участь у креативному перфоменсі «Намалюй мрію», під час якої студентська молодь малювала власне бачення майбутнього будівлі Шкуратова (бувшої школи № 4). Місцеві художники допомогли студентській молоді уявити себе у молодіжному кафе культурно- мистецького центру «Творчий простір». Запланований суботник допоможе прискорити здійснення намальованої мрії.

 


Студенти – майбутні медики активно залучилися до проведення міської акції «Подаруй книгу з любов’ю!», яка започаткована міською центральною бібліотекою ім.Л.В.Забашти. Вибір впав на книгу Люко Дашвара «Биті є». Студентська молодь училища вдячна міській бібліотеці за цікаві заходи, можливість дізнаватися щось нове із книг, адже книга – це життя.

Студентки СС 42 Наборщикова Ірина та Рябець Яна


07 лютого відбувся круглий стіл за участі представника міськрайонного центра зайнятості та студентів випускних груп від. «Сестринська справа». Питання, які вирішувалися під час зустрічі: джерела пошуку вакансій, правила ведення телефонних розмов з роботодавцем, правила складання резюме для прискорення свого працевлаштування. Студентська молодь була поінформована про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці. Під час засідання круглого столу випускники 2017 року виконували практичні завдання по написанню резюме, навчилися особливостям співбесіди з роботодавцем. Студенти також були запрошені до міськрайонного центра  зайнятості для запису відеорезюме. Навички, набуті під час спілкування, сприятимуть молодим спеціалістам налагодженню конструктивного діалогу з роботодавцями. Заплановано також проведення круглого столу і для випускників від. «Лікувальна справа».


Випускниці училища Коваленко Юлія (від. «Лікувальна справа», 2016 рік) та Білоус Анастасія (від. «Сестринська справа», 2015 рік), які навчаються в Польщі, м.Познань.

 

 

 

27 грудня в медичному училищі відбувся круглий стіл на тему: «Освіта та працевлаштування в Польщі», в роботі якого прийняла представниця ТОВ ПРО ПРОГРЕС України Скрипко М.В.  Випускників медичного училища  2017 року запрошують для продовження освіти в польське державне вище професійне училище Президента Станіслава Войцехівського в м.Каліші, засноване в 1999 році. Сьогодні там навчається більше 4000 студентів в 11 галузях та за 28 спеціальностями, загальна кількість випускників складає більше 9 тисяч. В програмі навчання за спеціальністю «Медицина» студенти поглиблено вивчають: анатомію, фізіологію, патологію, генетику, біохімію і біофізику, фармакологію, основи догляду за хворими, філософію і етику професії медичної сестри, пропаганду здорового способу життя, первинну медико-санітарну допомогу, внутрішньо лікарняні інфекції, захворювання внутрішніх органів, педіатрію та акушерство та ін. Студенти заключають контракт на 3 роки навчання та на три роки роботи в Республіці Польща.

Під час засідання круглого столу були обговорені питання вивчення польської мови, заключення контрактів на навчання та подальше працевлаштування, умови проживання, стипендіальне забезпечення на період навчання. Після стажування на такому високому професійному рівні молоді спеціалісти зможуть надавати якісну допомогу на всіх рівнях медико-санітарної допомоги і в Україні.

За даною програмою вже працевлаштована випускниця 2016 року від. «Лікувальна справа» Коваленко Юлія.

 

Сподіваємося, що вже з наступного року збільшиться кількість випускників, які хочуть продовжити освіту у польському Каліші, стати професіоналами високого рівня, використати набуті знання та вміння на благо українців. 

 

 


 Студенти медичного училища долучилися до міської акції «Святий Миколай – в кожний бліндаж», ініціатором якої є громадська волонтерська організація «Патріот Прилуки». Окрім печива, цукерок, яблук, цитрусових, мішка какао та теплих шкарпеток студенти-медики відправили на передову і прапор незалежної України та вітальні листівки з добрими побажаннями бійцям.

Депутат міської ради, випускник училища Дуденок Олександр, Купрій Віта та інші волонтери громадської організації «Патріот Прилуки» пообіцяли  вчасно доправити  вантаж на передову. Дорогу туди знають добре.  

 


11 грудня вся світова громадськість звертає увагу на проблеми хворих з бронхіальною астмою. До Всесвітнього дня хворого  на бронхіальну астму студенти групи ЛС 32 Лазаренко Л., Макарук І., Козлова Л. та Бездєтко Г. провели інформаційні години в академічних групах ЛС 11, ЛС 22 та СС 11, під час яких інформували першокурсників про причини виникнення хвороби, її симптоми, лікування та профілактику. Особливий акцент був зроблений на надання невідкладної долікарської допомоги під час нападу бронхіальної астми в громадських місцях, особливості користування індивідуальним інгалятором та виробленню вміння жити з хворобою, навіть приймати участь у спортивних змаганнях як деякі видатні біатлоністи-олімпійці. 


11 грудня  виповнилось 42 роки випускнику медичного училища, учаснику АТО Деркачу Сергію Павловичу. Студенти, одногрупники Сергія Павловича та викладач Чернюк А.П. поклали квіти до меморіальної дошки Героя, яка розміщена на стіні навчального закладу. Мама Ганна Миколаївна зі сльозами на очах розповідала про дитинство Сергія, про його подвиг в ім’я незалежної України. Прилуцьке медичне училище пишається своїми випускниками!


До Річниці революції Гідності студенти-першокурсники прийняли участь у міському заході «Україна – тест на мужність», який відбувся 21 листопада в Прилуцькій дитячій бібліотеці.  Молодь України була і є активною у суспільному житті, талановитою у починаннях, дієвою у змінах на краще. Саме на найкращих представників  українського народу, які віддали все до останку – Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності  потрібно рівнятися молодому поколінню. 


День пам'яті жертв Голодомору 25.11.2016

 


Акція по вимірюванню АТ 


23 листопада в рамках місячника циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки був проведений поза аудиторний захід із зарубіжної літератури на тему: «Tea ceremony. Чайна церемонія».

Студенти 11 с\с та 22 л\с ознайомилися з традиціями та звичаями культури чаювання в Японії, Англії та Україні. Метою заходу було виховати толерантність та повагу до культури та традицій народів, сформувати інтерес до вивчення японської, англійської та української культур, розширити та збагатити світогляд студентів.

                                                        Шуліка О.І.,викладач зарубіжної літератури

 


Результати змагань з шашок між студентською молоддю міста

За програмою міської Спартакіади 23 листопада 2016 р. серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації відбулися змагання з шашок. За результатами численних ігор призові місці посіли

В особистій першості серед дівчат:

І місце - Єреп Тетяна;

ІІ місце - Шара Альбіна;

ІІІ місце - Абросімова Олена.

В особистій першості серед хлопців:

І місце - Дерев'яненко Денис;

ІІ місце - Бурлак Микола;

ІІІ місце - Клименко В'ячеслав.

Загальнокомандні місця:

І місце - Гуманітарно-педагогічний коледж;

ІІ місце - Медичне Училище;

ІІІ місце - Агротехнічний коледж;

ІV місце - Професійний ліцей.


Майдан – це воля та душа народу. Її не можливо ні підробити, ні зупинити, ні знищити!

          « Три роки тому ми вийшли на Майдан, щоб захистити свій вибір, отримати можливість побудувати цивілізовану, європейську, демократичну, вільну Україну. Ми вийшли на Майдан, щоб нас побачили і почули. Ми хотіли змінити країну і не збиралися відступати. Кожен день для нас був як останній», - наголошує О. Турчинов.

           « Волі мільйонів ніщо не могло протистояти – ні зброя, ні сила, ні підступність. Майдан перемін – перемогла Революція Гідності! За це ми вимушені були заплатити страшну ціну – ціну життя найкращих синів та доньок України. Вічна пам'ять Героям, які віддали свої життя за нашу з вами свободу!» - додає він.

            В цей день, 21 листопада 2016 року, в нашому місті, біля Міської Ради, відбувся святковий мітинг присвячений річниці Революції Гідності. На мітингу були присутні небайдужі люди, які всією душею та для яких доля країни знаходиться далеко не на останньому місці. Одними з таких людей є Міський голова О. Попенко, я