Прилуцьке медичне училище
  

Училище

Медичне училище сьогодні

 

Прилуцьке медичне училище - один з найстаріших навчальних закладів області, заснований в 1927 poці. За час існування училища підготовлено більше 5 тисяч медичних працівників: медсестер, фельдшерів, акушерок. Випускники медичного училища працюють майже в усіх лікувально-профілактичних установах  нашого міста, області, та й далеко за її межами можна зустріти тих, хто закінчив цей медичний заклад.

         Сьогодні медичне училище є гордістю древньої Чернігівщини, куди вступають юнаки та дівчата для здобуття професії медичної сестри та фельдшера.

       У грудні 2016 року естафету управління училищем прийняла Котляр Тетяна Іванівна, яка у складних умовах сьогодення впевнено крокує вперед і веде за собою колектив, постійно працює над зміцненням матеріально-технічної бази училища. Новому директорові  вдалося психологічно і морально об»єднати всіх працівників для більш результативної і творчої роботи.  Стала помітною позитивна динаміка в навчальній, виховній, методичній діяльності. Навчальні корпуси набули естетичної привабливості та побутової облаштованості.

      Студенти здобувають знання  в сучасних навчальних кабінетах, лабораторіях, відпрацьовують практичні навички на клінічних базах. До послуг студентів буфет, бібліотека з фондом 29 000 книг , читальний, актовий, спортивний зали. Заняття проводять висококваліфіковані досвідчені спеціалісти та  молоді перспективні викладачі. Практичними базами Прилуцького медичного училища є Прилуцька міська та дитяча лікарні,  центральна районна лікарня, а також Ічнянська, Талалаївська,  Срібнянська та Варвинська центральні районні лікарні.

         Студентські будні проходять не лише в навчанні. На базі училища працюють курси масажу, косметології та нігтьової естетики з одержанням сертифікату.

         Студенти беруть активну участь у різноманітних олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях. Імена переможців неодноразово лунають не лише на рівні нашого міста, а й області. Наші студенти здобувають нагороди та призові місця в мистецьких конкурсах: «Студентська весна», «Мистецькі барви», «Пісні над Удаєм» .

         Для студентів, які вирішили і надалі пов’язати своє життя із медициною, є багато цікавих пропозицій та перспектив. Так, на сьогодні укладені угоди про співпрацю з:

  • Сумським державним університетом  (напрямок Медицина);
  • Сумським державним педагогічним університетом ім. А.С. Макаренка ( реабілітолог, ерготерапія, фітнес тренер);
  • Ніжинським державним університетом ім. Миколи Гоголя;
  • Київським міжнародним університетом (фармація, стрматолгія)
  • Харківським Національним фармацевтичним університетом;
  • Європейською Фундацією Розвитку Медицини і Освіти ЄВРОМЕД – проект «Подвійний диплом» (паралельне навчання Україна – Польща з подальшим працевлаштуванням та одержанням диплома європейського зразка).

 Після отримання диплому наші випускники мають широкий спектр для працевлаштування. Це реабілітаційні установи, лікарні, поліклініки, санаторії, SPA та фітнес центри.

     Ідучи в ногу з часом, студенти-випускники успішно опановують і працюють за спеціальностями: масажист, косметолог, SPA – майстер, фітнес – тренер, інструктор ЛФК, логопед та ін.

         Отже, якщо ви мрієте про професію медичного працівника, якщо прагнете допомагати людям, то ми  запрошуємо вас на навчання до Прилуцького медичного училища.