Середа, 26.01.2022, 17:38
Вітаю Вас Гість | RSS





     

     


  Прилуцький фаховий медичний коледж





Меню
УОЗ ЧОДА
МОЗ
МОН
Block title
Block title
Block title
Меню сайту

Училище

 

Рівень акредитації: І (у 2015 році Прилуцьке медичне училище акредитоване за всіма спеціальностями та в цілому).

Форма власності: комунальна

Сертифікат спеціальності "Лікувальна справа": серія НД-І № 2677106 , термін дії до 01.07.2025 р.

Сертифікат спеціальності "Сестринська справа" серія НД-І № 2677107 , термін дії до 01.07.2025 р.

Сертифікати про акредитацію

 

Прилуцьке медичне училище Чернігівської обласної ради – один з найстаріших навчальних закладів області, заснований в 1927 році.

За час існування училища підготовлено більше 5 тисяч медичних працівників: медсестер, фельдшерів, акушерок.

Училище розташоване в 2 навчальних корпусах, має 20 навчальних кабінетів, 4 лабораторії.

Бібліотека училища налічує понад 29000 примірників, підключена до мережі Інтернет.


  • Має буфет, спортивний та актовий зал.
  • У корпусі № 2 запроваджено вільний доступ до мережі Інтернет з використанням бездротових мереж стандарту Wi-Fi.

Медичне училище сьогодні

 

Прилуцьке медичне училище - один з найстаріших навчальних закладів області, заснований в 1927 poці. За час існування училища підготовлено більше 5 тисяч медичних працівників: медсестер, фельдшерів, акушерок. Випускники медичного училища працюють майже в усіх лікувально-профілактичних установах  нашого міста, області, та й далеко за її межами можна зустріти тих, хто закінчив цей медичний заклад.

         Сьогодні медичне училище є гордістю древньої Чернігівщини, куди вступають юнаки та дівчата для здобуття професії медичної сестри та фельдшера.

       У грудні 2016 року естафету управління училищем прийняла Котляр Тетяна Іванівна, яка у складних умовах сьогодення впевнено крокує вперед і веде за собою колектив, постійно працює над зміцненням матеріально-технічної бази училища. Новому директорові  вдалося психологічно і морально об»єднати всіх працівників для більш результативної і творчої роботи.  Стала помітною позитивна динаміка в навчальній, виховній, методичній діяльності. Навчальні корпуси набули естетичної привабливості та побутової облаштованості.

      Студенти здобувають знання  в сучасних навчальних кабінетах, лабораторіях, відпрацьовують практичні навички на клінічних базах. До послуг студентів буфет, бібліотека з фондом 29 000 книг , читальний, актовий, спортивний зали. Заняття проводять висококваліфіковані досвідчені спеціалісти та  молоді перспективні викладачі. Практичними базами Прилуцького медичного училища є Прилуцька міська та дитяча лікарні,  центральна районна лікарня, а також Ічнянська, Талалаївська,  Срібнянська та Варвинська центральні районні лікарні.

         Студентські будні проходять не лише в навчанні. На базі училища працюють курси масажу, косметології та нігтьової естетики з одержанням сертифікату.

         Студенти беруть активну участь у різноманітних олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях. Імена переможців неодноразово лунають не лише на рівні нашого міста, а й області. Наші студенти здобувають нагороди та призові місця в мистецьких конкурсах: «Студентська весна», «Мистецькі барви», «Пісні над Удаєм» .

         Для студентів, які вирішили і надалі пов’язати своє життя із медициною, є багато цікавих пропозицій та перспектив. Так, на сьогодні укладені угоди про співпрацю з:

  • Сумським державним університетом  (напрямок Медицина);
  • Сумським державним педагогічним університетом ім. А.С. Макаренка ( реабілітолог, ерготерапія, фітнес тренер);
  • Ніжинським державним університетом ім. Миколи Гоголя; (біологія, психологія)
  • Київським міжнародним університетом (фармація, стоматологія, лікувальна справа)
  • Харківським Національним фармацевтичним університетом;
  • Європейською Фундацією Розвитку Медицини і Освіти ЄВРОМЕД – проект «Подвійний диплом» (паралельне навчання Україна – Польща з подальшим працевлаштуванням та одержанням диплома європейського зразка) та іншими.
  • Наші випускники до ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації можуть вступати за результатами ЗНО або за дипломом училища (відразу на ІІ або ІІІ курс та мають суттєву знижку при оплаті за навчання).

 Після отримання диплому наші випускники мають широкий спектр для працевлаштування. Це реабілітаційні установи, лікарні, поліклініки, санаторії, SPA та фітнес центри.

     Ідучи в ногу з часом, студенти-випускники успішно опановують і працюють за спеціальностями: масажист, косметолог, SPA – майстер, фітнес – тренер, інструктор ЛФК, логопед та ін.

         Отже, якщо ви мрієте про професію медичного працівника, якщо прагнете допомагати людям, то ми  запрошуємо вас на навчання до Прилуцького медичного училища.